Skontaktuj się z nami

Dołącz
1000 znaków pozostało

ENERGOPROJEKT - KRAKÓW SA

ul. Mazowiecka 21

30-019 Kraków

tel.:

+48 12 2997 222

fax:

+48 12 2997 300

e-mail:

office@energoprojekt.krakow.pl

Departament stacji elektroenergetycznych

Bogdan Pławecki - Dyrektor tel.: +48 12 29 97 204 e-mail: b.plawecki@energo.krakow.pl
Jarosław Dąbrowski - Generalny Projektant, z-ca Dyrektora tel.: +48 12 29 97 368 e-mail: j.dabrowski@energo.krakow.pl
Michał Gwadera - Generalny Projektant tel.: +48 12 29 97 385 e-mail: m.gwadera@energo.krakow.pl

Departament linii elektroenergetycznych

Tomasz Musiał - Dyrektor tel.: +48 12 29 97 291 e-mail: t.musial@energo.krakow.pl
Piotr Cała - Generalny Projektant, z-ca Dyrektora tel.: +48 12 29 97 298 e-mail: p.cala@energo.krakow.pl
Wojciech Kądziołka - Generalny Projektant tel.: +48 12 29 97 312 e-mail: w.kadziolka@energo.krakow.pl
Adam Pahl - Generalny Projektant tel.: +48 12 29 97 292 e-mail: a.pahl@energo.krakow.pl
Krzysztof Put - Generalny Projektant tel.: +48 12 29 97 373 e-mail: k.put@energo.krakow.pl

Departament telekomunikacji

Marek Skoczek - Dyrektor tel.: +48 12 29 97 278 e-mail: m.skoczek@energo.krakow.pl
Ryszard Baster - Główny Specjalista ds. Telekomunikacji tel.: +48 12 29 97 381 e-mail: r.baster@energo.krakow.pl

Dział marketingu i eksportu

Tatiana Petrenko - Kierownik Działu tel.: +48 12 29 97 229 e-mail: t.petrenko@energo.krakow.pl

Dział spraw pracowniczych

Marta Marszycka-Niedojadło - Kierownik Działu tel.: +48 12 29 97 205 e-mail: m.marszycka@energo.krakow.pl